Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33AZMPS3735R1ZI
Call 08047632432 91% Response Rate
Send Enquiry
| Machine Type | Automatic |
| Box Style | Burger Box |
| Process Type | Folding |
| Production Capacity | 30-45 pieces/min |
| Brand | Chinese |
| Motor Power | 7.5 kW |
| Machine Weight | 1.5 t |
| Voltage | 380 V |
| Power Consumption | 6-8 kW |
| Power Source | Pneumatic |
| Material Processed | Paper |
| Product Type | Box |
View Complete details
View Complete details